JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT

 • €800/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40120
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament per zyra tek Komuna e Parisit, prane Kristal Center.

Ambjenti organizohet ne sallon openspace i cili ka dalje ne ballkon, 3 dhoma , 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike.

Me nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe siperfaqe neto 104 m2.

Ndodhet ne katin e 3-te teknik te nje pallati te mireadministruar.

Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!

Cmimi i qerase eshte 800 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko