APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €132,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €132,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40255
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne DonBosko, prane market Albmarket.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe 115 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Cmimi eshte 132000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo