Jepet Ambient me qira tek Ish Blloku

 • €650/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Ish Blloku

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33444
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Ish Blloku, prane Lsi.
Ambienti ka siperfaqe 120 m2.
Ndodhet ne katin e 3.
Ambienti jepet per zyra por dhe per banim.
Secila dhome ka ngrohje me inverter dhe pallati eshte me sistem administrimi 24 oresh.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj