Ambient komercial i rikonstruktuar me qera ne Don Bosko.

  • €450/muaj
Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient komercial i rikonstruktuar me qera ne Don Bosko.

Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
  • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31806
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient multifunksional i sapo investuar nga brenda , me siperfaqe 60m2 ne fillim te Don Boskos.

Ambienti eshte i sapo investuar me siperfaqe te konsiderueshme dhe shume afer Zogut te Zi .

Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme investimi .

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva