Jepet Ambient Biznesi me qira, ne Rrugen e Durresit

  • €1,200
Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Jepet Ambient Biznesi me qira, ne Rrugen e Durresit

Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
  • €1,200

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31605
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient Biznesi me qira ne Rrugen e Durresit.
Ambienti ka siperfaqe 100 m2.
Eshte i pajisur me tualet, 3 kondicioner, dhe magazine me vete.
Ambienti ka hyrje dhe nga mbrapa per magazinim.
Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesi.
Cmimi eshte 1200 euro bruto.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj