Apartament ne shitje 2+1, Bulevardi Bajram Curri!

 • €237,000
Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje 2+1, Bulevardi Bajram Curri!

Ali Demi, Tiranë
 • €237,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 164
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26482
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bajram Curri ,prane Brylit.

Apartamenti ka nje sipefaqe prej 164 m2 ,ze te gjithe hapesiren e katit te 4 te pallatit.

I organizur ne ambient ndenje /kuzhine dy dhoma gjumi si dhe dy tualete.

I paisur me certifikate pronesie, pjeserisht i mobiluar .Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj