AMBIENT PER ZYRE ME QERA, ASTIR.

 • €450/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €450/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42830
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 per zyre ne Astir, rezidenca FutureHome.

Aprtamenti ka siperfaqe 113 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.

Organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, ballkon dhe tualet.

Cmimi eshte 450 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo