Jepet ambient 134m2 me qira tek Lake View Residence

 • €2,000/muaj
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient 134m2 me qira tek Lake View Residence

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 134
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44469
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient 3+1+2+Depo + Verande me qira tek Lake View Resdience

Ambienti organizohet ne 4 ambiente pune , 2 tualete , kuzhine te vogel dhe ballkon te madh tip verande

Ambienti ndodhet ne katin 1 te kompleksit me pamje te lire te Liqenit Artificial

Ambient fantastik , plote drite dhe me vizualitet

Cmimi i diskutueshem

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani