APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

 • €130,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37827
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 ne shitje tek Pazari i ri.

Apartamenti ka siperfaqe 96m2  ndodhet ne katin e 4 te ne pallati ekzistues.

Orientim Lindje, Perendim.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 130000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo