Jepet ambient biznesi me qera, Garda.

 • €2,500/Muaj
Garda, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient biznesi me qera, Garda.

Garda, Tiranë
 • €2,500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45870
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera, Garda.

Ambienti disponon siperfaqe totale 150 m2.

Organizohet ne kater ambiente pune, nje kuzhine, tualet dhe ballkon.

Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe lloje te ndyshme biznesi.

Cmimi i qerase 2500 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo