Ekskluzive! Super ambiente biznesi ne shitje, prane Zogut te Zi!

  • €158,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Ekskluzive! Super ambiente biznesi ne shitje, prane Zogut te Zi!

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
  • €158,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 63
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40572
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super ambiente biznesi  me cmim okazion prane Zogut te Zi dhe Kupoles, Colonnade Building.

Ambientet disponojne siperfaqe te ndryshme me vendodhje fantastike ne nje nga projektet me te reja ne Tirane.

Siperfaqet jane perkatesisht 128.5 m2, 120.7 m2, 109.9 m2, 98 m2, 74.4 m2, 73.4 m2, 63.2 m2, 60.4 m2, 98 m2.

Ndodhen ne katin e 1 me pamje nga rruga kryesore.

Jane te pershtatshme per zyra, klinika etj.

Cmimi i shitjes 2500 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest