DYQAN NE ZEMER TE BLLOKUT ME QERA.

  • €5,000/muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DYQAN NE ZEMER TE BLLOKUT ME QERA.

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
  • €5,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 132
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34437
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera dyqan ne zemer te Bllokut, rruga Abdyl Frasheri.

Ambienti ka siperfaqe 132 m2 dhe ndodhet ne katin 0.

Fasade xhami 6 m.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo