DYQAN NE SHITJE NE BLLOK

  • €90,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

DYQAN NE SHITJE NE BLLOK

Ish Blloku, Tiranë
  • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 25
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40752
  • ID Prones

Përshkrim

Dyqan ne shitje ne Bllok prane Juveniljes.

Me nje siperfaqe 25 m2 dhe organizohet ne ambjent open space.

Ndodhet ne katin -1, nje zone mjaft e kerkuar per zhvillimin e aktivitetit se biznesit tuaj!

Cmimi i shitjes eshte 90,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo