Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira tek Medreseja!

 • €500
Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira tek Medreseja!

Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P35937
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira tek Medreseja, prane Shkolles Misto Mame.
Apartamenti ka siperfaqe 60 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat te sapo perfunduar ne vitin 2022.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva