DYQAN ME QERA TEK ISH EKSPOZITA

  • €800/muaj
Tiranë
Për Qira Tërhequr

DYQAN ME QERA TEK ISH EKSPOZITA

Tiranë
  • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 38
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41376
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qera tek Ish Ekspozita, buze rrge kryesore.

Ambjenti ka siperfaqe 38 m2 dhe ndodhet ne kat 0.

Cmimi i qerase eshte:  80,000 leke te reja ne muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo