Bllok, japim ambient bizensi me qira!

 • €4,500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Bllok, japim ambient bizensi me qira!

Ish Blloku, Tiranë
 • €4,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 350
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28487
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me strategjike te biznesit ne Bllok, pran LSi japim me qira ambiente per zyra. Me nje hapsire ku ne zonen e bllokut veshtire te gjendet japim 350 m2 ambient me qera. Zyra ne katin perdhe ka nje ambient te vogel te pershtatshem per recepsion, ne katin 1 ndodhet nje ambient open space dhe 5 ambiente te bollshme dhe 3 tualete, ne katin -1 ndodht nje ambient i cili eshte i pershtatshem per magazinim ose per serverat.

Ambienti ka fazade nga rruga kryesore dhe eshte i pershtatshem per Call Center, Zyra, Klinike Stomatologjike ose Estetike.

Ju ftojme per nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest