Apartment luksoz 2+1 per shitje te kopshti Botanik

 • €131,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

Apartment luksoz 2+1 per shitje te kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €131,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23271
 • ID Prones

Përshkrim

Ulet cmimi i Vlefshem  nga 147.000 euro ne 131.000 Euro

Shitet apartament Luksoz te kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe organizohet ne soxhorni, dy dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon qe ofron nje pamje Relaxi nga Liqeni I Tiranes. I mobiluar me stil dhe i pabanueshem. Nje mundesi mjafte e mire per te jetuar mes ajrit te paster dhe qetesise. Per me shume info na kontaktoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest