Apartamente ne shitje me cmim kleringu ne qytetin e Durresit

Plazh, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Apartamente ne shitje me cmim kleringu ne qytetin e Durresit

Plazh, Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 95.00
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36376
  • ID Prones

Përshkrim

Ne qytetin bregdetar te Durresit disponojme apartamente me cmim kleringu 1+1 dhe 2+1

3 Apartamente jane te organizuar ne 1+1 , i pari ndodhet ne katin e 2  ka siperfaqe totale 95m2,

i dyti  ndodhet ne katin e 5  ka siperfaqe totale 82.5m2

i treti ndodhet ne katin e 8 dhe ka siperfaqe 95m2.

2 Apartamentet e tjere jane te organizuar perkatesisht ne 2+1

i pari ka siperfaqe te pergjithshme 85.4m2 ndodhet ne katin e 1,

i dyti ndodhet ne katin 0 te banimit dhe ka siperfaqe totale 102.3m2

Mundesi shume e mire investimi!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle