APARTAMENT/ZYRE ME QERA, LAKE VIEW.

 • €1,300/Neto
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT/ZYRE ME QERA, LAKE VIEW.

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €1,300/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P44513
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament tek rezidenca me e re, Lake View.

Apartamenti ka siperfaqe 104m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkon.

I pershtatshem per klinike, zyre, apartament, etj.

Cmimi eshte 1300 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo