Jepet Ambient me qira tek Kodra e Diellit

  • €3,800/muaj
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
  • €3,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 546 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33662
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Kodra e Diellit.
Ambienti ka siperfaqe 546 m2 dhe ndodhet ne katin 0.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 7 eurom2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo