Shitet apartamenti luksoz 2+1 tek Rr. Kavajes!

 • €210,000
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti luksoz 2+1 tek Rr. Kavajes!

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 128
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P30575
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti luksos tek Rr. Kavajes, prane Globit.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te zhvilluara te Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe ndodhet ne katin e 4, ne nje pallat te ri me ashensor.

Apartamenti gjithashtu ka te perfshire dhe vendparkimin (garazhd) per 2 makina.

Eshte i organizuar nga ambient ndjenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo