Apartament ne shitje 2+1+2 prane Ures e Nisharakut, rruga Fadil Bodinaku.

 • €180,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje

Apartament ne shitje 2+1+2 prane Ures e Nisharakut, rruga Fadil Bodinaku.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 106
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46700
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1+2 prane Ures e Nisharakut, rruga Fadil Bodinaku.

Apartamenti ka siperfaqe 106m2 te brendshme dhe ndodhet ne katin e 7, jo te fundit, te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 180000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest