APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BRRYLI.

 • €93,000
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BRRYLI.

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31935
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek Brryli, midis Ministrise se Jashtme dhe Ambulances Iraniane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vitit 2000 pa ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe 93 m2 NETO.

Orientimi Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 93000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo