Shitet apartament 2+1+2+post parkimi ne Kompleksin Akses Tirana ,prane Sheshit Shqiponja.

 • €145,000
Dogana, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2+post parkimi ne Kompleksin Akses Tirana ,prane Sheshit Shqiponja.

Dogana, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45721
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+post parkimi ne Kompleksin Akses Tirana ,prane Sheshit Shqiponja.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 117.50 m2, siperfaqe neto 104.68 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.83 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4.

Cmimi i shitjes se apartamentit eshte 1100 €/m2.

Apartamenti disponon gjithashtu dhe 1 post parkimi ne katin -2 ne vleren 15.000 €.

Objekti eshte ne faze perfundimtare te punimeve.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest