APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €93,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39345
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, tek Liqeni i thate, kompleksi Fz.

Apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr 50 m2.

Nga njeri krah eshte kati 2 nga krahu tjeter eshte kati 0, duke qene se eshte koder.

Cmimi eshte 93000 euro.

Me dokumentacion te rregullt.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo