Apartament Modern ne shitje

 • €145,000
Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament Modern ne shitje

Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24353
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament teper i investuar ne zonen e Laprakes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones, prane Universitetit Italian “Zoja e Keshillit te Mire”

Apartamenti eshte i organizuar me korridor, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe me nje post parkimi ne katin -2. Apartamenti gjendet ne katin e 4-rt te nje Pallati te perfunduar ne Qershor te 2019. Apartamenti eshte i pajisur me sistem izolimi kapot, dritaret dopio xham dhe izolim termik/akustik i teknologjise se fundit. Investimi ne arredim eshte nga me cilesoret dhe bashkekohoret.
Vendndodhja e mire e apartamentit e ben terheqese dhe si mundesi investimi dhenie me qera, per shkak te kerkeses se larte ne ate zone. Cmimi i qerase eshte 550Euro.

 

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj