APARTAMENT ME QERA 1+1 NE MYSLYM SHYR

 • €400/muaj
9 Katëshet, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT ME QERA 1+1 NE MYSLYM SHYR

9 Katëshet, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39251
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament me qera 1+1 ne Myslym Shyr ne nje nga zonat me te kerkuara. Zona ofron te gjitha facilitetet e duhura.

Apartamenti organizohet ne ambjent gatimi dhe ambjent ndenje  ku eshte i vendosur nje kend dhe nje TV Smart, 1 dhome gjumi, nje tualet.

Siperfaqa e apartamentit eshte 75 m2, ndodhet ne katin e 4, pallat ekzistues.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte: 45.000 leke.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko