AMBIENT BIZNESI ME QERA, LAPRAKE.

  • €750
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, LAPRAKE.

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
  • €750

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 80
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42299
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi, dyqan, me qera ne Laprake, rruga Dritan Hoxha.

Ambienti ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore, prane kryqezimit te spitalit Ushtarak.

Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi si psh. showroom per pjese kembimi, exchange, parukeri, estetike etj.

Cmimi eshte 750 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo