Shitet apartament 3+1 ne Shkoze.

 • €99,000
Shkozë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 ne Shkoze.

Shkozë, Tiranë
 • €99,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 133
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41922
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1  ne Shkoze.

Kompleksi ndodhet 4 km larg nga qendra e qytetit të Tiranës në zonën e Shkozës.

Objekti eshte i  perfunduar me punime shume cilesore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale  133.1 m2, siperfaqe neto 101.7 m2, siperfaqe e perbashket 12.7 m2 dhe siperfaqe verande 37.4 m2.

Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie , tre dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verande.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 750 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest