Apartament luksoz ne shitje te Komuna e Parisit!

  • €190,000
Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirana e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament luksoz ne shitje te Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirana e Re, Tiranë
  • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 144
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28024
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament luksoz te Komuna e Parisit prane Lulishtes!

Apartament i investuar dhe i mobiluar me shume klas dhe elegance.

Apartamenti ka nje siperfaqe neto 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 ne nje pallati me 11 kate.

Orientimi i apartamentit eshte nga prendimi dhe organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne ambiente, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe tualet, ambienti i ndenjes i vecuar nga ambienti i gatimit, 2 tualete, nje depo dhe nje ballkon i gjate.

Investimi ne apartament kalon vleren e 50.000Euro ka sistem kapot brenda dhe jashe apartamentit, dritare triplex teper cilesore qe eviton cdo zhurme te jashteme, dyert, parket te gjitha cilsore. Mobilje dhe elekrtoshtepiake te markave me te mira ne treg.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj