APARTAMENT 1+1 NE SHITJE,KODRA E DIELLIT

 • €89,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE,KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €89,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30384
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1, tek kodra e Diellit.

Ndodhet ne nje nga zonat me te mira

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 1 dhoma gjumi, tualet.

Ka edhe 70m2 Verande qe eshte siper apartamentit me pamje shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat te ri por pa ashensor.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle