Ambient Komercial ne shitje ose me qera tek Ministria e Drejtesise

 • €120,000
 • €330/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Ambient Komercial ne shitje ose me qera tek Ministria e Drejtesise

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Tiranë
 • €120,000
 • €330/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 55.2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30618
 • ID Prones

Përshkrim

~Ambient me siperfaqe 55.2 m2  .

~ Ne nje nder zonat me super fluks dhe e aksesuesheme shume lehte me largesi vetem 5 minuta nga qendra .

~Dokumentacion te rregullt hipotekor .

~ Na Kontaktoni  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva