APARTAMENT LUKSOZ ME QERA 1+1, RRUGA ABDYL FRASHERI

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ ME QERA 1+1, RRUGA ABDYL FRASHERI

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38894
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament luksoz 1+1 me qera tek Rruga Abdyl Frasheri.

Apartamenti ka nje vendodhje fantastike e cila ju krijon facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode.

Ka nje siperfaqe 60 m2 dhe organizim 1 dhome gatimi me vete, dhome ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4.

Cmimi qe disponon eshte 900 euro.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle