APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €240,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35342
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 3+1 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka 170 m2 siperfaqe te brendshme.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave me garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministuar.

Cmimi eshte 240000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo