Ambient 3+1 per zyra me qera ne bllok.

  • €1,300/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient 3+1 per zyra me qera ne bllok.

Ish Blloku, Tiranë
  • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27294
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova me siperfaqje 150 m2. I organizuar ne 3 ambiente me sistem ngrohje te pergjithshme ciler me dopjo xham me sistem kamera citofoni dyer blinduar. Dy tualete si dhe ndodhet ne katin e 2 .Ne cmim perfshihet dhe tatimi ne burim prej 15%.

Per informacione mund te kontaktoni.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj