Apartament 3+1+2 me qera tek Selvia , Kompleksi Halili

  • €800/muaj
Qendër, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 3+1+2 me qera tek Selvia , Kompleksi Halili

Qendër, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
  • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • P38581
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 totalisht i investuar me siperfaqe 160m2 tek Kompleksi Halili

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi ,  2 tualete  , korridor shperndares dhe nje verande fantastike.

Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje me sistem kondicionimi

Pallat i ri me 2  ashensor

Cmimi Bruto

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva