APARTAMENT 3+1 STACIONI I TRENIT

 • €205,000
Stacioni i Trenit, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1 STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit, Durrës, Tiranë
 • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23820
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 145 m2 ne zonen e stacionit te trenit .Nje nder zonat me te pelqyera ne Tirane .

Apartamenti organizohet nga nje sallon me nje hapsire te bollshme ,kuzhine me vete ,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone .

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ,eshte i pamobiluar dhe i pabanuar me pare.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest