Shesim Apartament te Kompleksi Panorama

  • €185,000
Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartament te Kompleksi Panorama

Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
  • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 125
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28361
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament ne nje nga komplekset me te mira prane Harry Fultz Kompleksi Panorama. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje dhe  shitet i mobiluar.

Siperfaqa e apartamentit eshte 125 m2 bruto dhe 117 m2 neto ndodhet ne katin e 2 teknik(kati i pare banim). Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Aktualisht i dhene me qera 800Euro/muaj

Disponon certifikate pronesie.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest