APARTAMENT 3+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27856
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera tek rruga e Elbasanit.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi te vecante dhe tualet.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj