Apartament 3+1 me qera, Kopshti Botanik

 • €500/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 3+1 me qera, Kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29390
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament  3+1 ne zonen e Kopshtit Botanik. Zone shume e mire dhe pamje fantastike nga Parku.

Apartamenti ka siperfaqe 135m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi,

ballkon i cili eshte i aksesueshem nga te 3 dhomat, 2 tualete,dhe koridor shperndares.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Jepet bosh vetem me k/bufe.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko