APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €500
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 91
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45023
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1 tek liqeni i thate, kompleksi Fz.

Apartamenti ka siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor, 3 ambiente, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo