APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI KONTAKT

 • €168,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori, Tiranë
 • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40100
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Kompleksi Kontakt, rruga Frosina Plaku.

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares , ne sallon ndenje  dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri prej tualeteve ndodhet tek dhoma matrimoniale dhe ballkon.

Me nje siperfaqe bruto prej 90 m2 dhe siperfaqe neto 81 m2.

Ndodhet ne katin e dyte dhe apartamenti ka orientim Jug.

Post parkimi në katin -2 me cmim ekstra prej 17.000 Euro.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko