SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

 • €750/muaj
Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36684
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1, ne nje nga zonat me te kerkuara, tek rruga e Kosovareve, fare prane afer liqenit artificial dhe ish-Bllokut.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 jo te fundit te nje pallati te ri te mireadministruar.

I mobiluar ne menyre moderne.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo