Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

 • €350
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €350

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37830
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2 me qera ne Don Bosko .

Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet

Apartamenti jepet bosh , mund te funksionoje edhe per zyra pasi eshte i shtruar ne parket dhe ka shume drite .

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje kompleksi te ri dhe me ashensor .

Per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva