APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE QENDER

 • €800/muaj
9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE QENDER

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39283
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 ne Qender, vendodhje fantastike per nje jetese sa me komode!

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje + kuzhine e vecante, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete.

Siperfaqa e apartamentit eshte: 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te.

Cmimi eshte: 800 euro ne muaj.

Na kontaktoni per me shume informacione.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle