Apartament 2+1+2 me qera ne Kinostudio

 • €300/muaj
Kinostudio, Tufinë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1+2 me qera ne Kinostudio

Kinostudio, Tufinë, Tiranë
 • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37219
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne Kinostudio , Rruga Shefqet Kuka  .

Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje vile dhe organizohet ne nje holl , dhome ndenje ,  2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone .

Te gjitha hyrjet jane te dhena me qera per familjare ne nje zone mjaft te qete  .

Mundesi parkimi .

Jepet e mobiluar si ne foto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva