Ambient per zyra me qira, Bllok

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qira, Bllok

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 504 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27802
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra prane Fakultetit Juridik, ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe totale 504m2 dhe ndodhet ne katin 0. Ambienti ka ndricim shume te mire dhe sistem kondicionimi. Organizohet nga 7 ambiente te vecanta, hapesire open-space dhe 4 tualete.

Cmimi eshte Neto(pa tatimin ne burim)

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest