Apartament 2+1 ne shitje pas FSHN!

 • €128,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje pas FSHN!

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
 • €128,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 87
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30611
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament 2+1  me siperfaqe  prej 87 m2 .

~Apartamenti ka organizim me 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon  .

~Ndodhet ne  katin e 5 te nje apartamenti te ri pa ashensor  . Zona eshte nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes me shume facilitete afer dhe gjithashtu nje ambient mjaft relaksues  .

~Dokumentacion te rregullt hipotekor .

~Cmimi i shitjes eshte 128.ooo Euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva