Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Ali Dem!

  • €92,000
Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Ali Dem!

Ali Demi, Tiranë
  • €92,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 105
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40580
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu ne kompleksi Mangalem, Ali Dem!

Apartamenti diponon siperfaqe neto 91.1, siperfaqe te perbashket 13 m2 dhe sperfaqe totale 104.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + dy dhoma gjumi + dy tualete + ballkon.

Apartamenti eshte i perfunduar, ndodhet ne katin e 2 te objektit.

 

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare