Apartament 2+1 ne shitje, ne Fresk

 • €84,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje, ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €84,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28876
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Fresk.
Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, ambjent gatimi, 1 tualet.
Eshte ne gjendje shume te mire, nuk eshte i mobiluar pervec kuzhines e cila  eshte shume mire e mobiluar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj